Despre Noi

ImoPuls și-a început activitatea în 1 Mai 2017. Cu toate că suntem tineri, avem experiență și suntem conectați la pulsul și dinamica sectorului în care activăm. Respectul față de muncă și față de partenerii noștri, devotamentul și seriozitatea ne-au împins să venim în întâmpinarea dumneavoastră. Promovăm principiile unei piețe imobiliare ideale, bazată pe norme de conduită și înaltă ținută morală, profesionalism și etică în afaceri.

Suntem uniți, suntem o echipă în adevăratul sens al cuvântului și împărtășim aceleași valori profesionale și personale. Împreună suntem ImoPuls.

Credem în relațiile în care toți cei implicați câștigă. Credeți-ne, E mai ușor împreună

Agenţi ImoPuls

Adnan Timis

Adnan Timis

Consultant Imobiliar

0738.629.550

adnan.timis@imopuls.ro Vezi portofoliu
Ovidiu Blidar

Ovidiu Blidar

Consultant Imobiliar

0754.255.983

ovidiu.blidar@imopuls.ro Vezi portofoliu
Victor Enache

Victor Enache

Consultant Imobiliar

0734.165.335

victor.enache@imopuls.ro Vezi portofoliu
Diana Ramneantu

Diana Ramneantu

Consultant Imobiliar

0754.255.983

diana.ramneantu@imopuls.ro Vezi portofoliu
Alexandru Mechetenici

Alexandru Mechetenici

Consultant Imobiliar

0729.757.261

alexandru.mechetenici@imopuls.ro Vezi portofoliu
Petru Patruica

Petru Patruica

Consultant Imobiliar

0734.165.335

petru.patruica@imopuls.ro Vezi portofoliu
Oana Mariciuc

Oana Mariciuc

Consultant Imobiliar

0754.255.983

oana.mariciuc@imopuls.ro Vezi portofoliu
Alexandru Marila

Alexandru Marila

Consultant Imobiliar

0729.757.261

alexandru.marila@imopuls.ro Vezi portofoliu
Petrica Doncea

Petrica Doncea

Consultant Imobiliar

0724.424.807

petrica.doncea@imopuls.ro Vezi portofoliu
Marco Toma

Marco Toma

Consultant Imobiliar

0730.753.340

marco.toma@imopuls.ro Vezi portofoliu

Colaboratori

Iulius Imobiliare și-a început activitatea în anul 2011, în urma identificării în piața imobiliară din Timișoara, a unei categorii de clienți ce doreau o altfel de abordare din partea Agențiilor Imobiliare. Suntem probabil singura Agenție Imobiliară din Timișoara, ce a ales să reprezinte EXCLUSIV interesul clienților din segmentul Rezidențial ȊNCHIRIERI. Am fost încă de la început motivați de fidelitatea și încrederea cliențiilor cu care am colaborat în această perioadă, învățând rapid că progresul se obține prin consecvență și transparența cu care abordăm fiecare situație în parte.

Rocsoreanu Cosmin Iulian

Rocsoreanu Cosmin Iulian

Consultant Imobiliar

0770.210.743

office@iulius-imobiliare.ro Vezi portofoliu
Mircea Boros

Mircea Boros

Consultant Imobiliar - Inchirieri.

0757.572.952

mircea@iulius-imobiliare.ro Vezi portofoliu