Despre Noi

ImoPuls și-a început activitatea în 1 Mai 2017. Cu toate că suntem tineri, avem experiență și suntem conectați la pulsul și dinamica sectorului în care activăm. Respectul față de muncă și față de partenerii noștri, devotamentul și seriozitatea ne-au împins să venim în întâmpinarea dumneavoastră. Promovăm principiile unei piețe imobiliare ideale, bazată pe norme de conduită și înaltă ținută morală, profesionalism și etică în afaceri.

Suntem uniți, suntem o echipă în adevăratul sens al cuvântului și împărtășim aceleași valori profesionale și personale. Împreună suntem ImoPuls.

Credem în relațiile în care toți cei implicați câștigă. Credeți-ne, E mai ușor împreună

Agenţi ImoPuls

Alexandra Szekely

Alexandra Szekely

Consultant Imobiliar

0729.757.261

alexandra.szekely@imopuls.ro Vezi portofoliu
Alexandru Marila

Alexandru Marila

Consultant Imobiliar

0729.757.261

alexandru.marila@imopuls.ro Vezi portofoliu
Alexandru Mechetenici

Alexandru Mechetenici

Consultant Imobiliar

0730.753.340

alexandru.mechetenici@imopuls.ro Vezi portofoliu
Petru Patruica

Petru Patruica

Consultant Imobiliar

0734.165.335

petru.patruica@imopuls.ro Vezi portofoliu
Marco Toma

Marco Toma

Consultant Imobiliar

0730.753.340

marco.toma@imopuls.ro Vezi portofoliu
Diana Ramneantu

Diana Ramneantu

Consultant Relații Clienți

0754.200.507

diana.ramneantu@imopuls.ro Vezi portofoliu
Ovidiu Blidar

Ovidiu Blidar

Consultant Imobiliar

0734.165.335

ovidiu.blidar@imopuls.ro Vezi portofoliu

Colaboratori

Iulius Imobiliare și-a început activitatea în anul 2011, în urma identificării în piața imobiliară din Timișoara, a unei categorii de clienți ce doreau o altfel de abordare din partea Agențiilor Imobiliare. Suntem probabil singura Agenție Imobiliară din Timișoara, ce a ales să reprezinte EXCLUSIV interesul clienților din segmentul Rezidențial ȊNCHIRIERI. Am fost încă de la început motivați de fidelitatea și încrederea cliențiilor cu care am colaborat în această perioadă, învățând rapid că progresul se obține prin consecvență și transparența cu care abordăm fiecare situație în parte.

Rocsoreanu Cosmin Iulian

Rocsoreanu Cosmin Iulian

Consultant Imobiliar

0751755055

cosmin.rocsoreanu@iulius-imobiliare.ro Vezi portofoliu

Cosmin Zaița

Consultant Imobiliar - Închirieri.

0757572952

cosmin@iulius-imobiliare.ro Vezi portofoliu
Cristina Hozan

Cristina Hozan

Consultant Imobiliar - Inchirieri.

0770210743

cristina@iulius-imobiliare.ro Vezi portofoliu