Agentia imobiliara ImoPuls

ImoPuls si-a inceput activitatea in urma identificarii in piata imobiliara din Timisoara, a unei categorii de clienti ce doresc o altfel de abordare din partea Agentiilor Imobiliare.

Cu toate ca suntem tineri, avem experienta si suntem conectati la pulsul si dinamica sectorului în care activăm. Respectul față de muncă și față de partenerii noștri, devotamentul și seriozitatea ne-au impins sa venim in intampinarea dumneavoastra.

Promovăm principiile unei piețe imobiliare ideale, bazată pe norme de conduită și înaltă ținută morală, profesionalism și etica în afaceri.

Secretul nostru?

Suntem uniți, suntem o echipă în adevăratul sens al cuvântului și împărtășim aceleasi valori profesionale și personale.

Împreuna suntem ImoPuls!

Credem în relațiile in care toti cei implicati castiga!

Agenți ImoPuls

Alina Stanculete

Alina Stanculete

Consultant Imobiliar

0724.424.807 alina.stanculete@imopuls.ro

Zsolt Szekely

Zsolt Szekely

Consultant Imobiliar

0734.165.433 zsolt.szekely@imopuls.ro

Adnan Timis

Adnan Timis

Consultant Imobiliar

0730.034.010 adnan.timis@imopuls.ro

Petru Patruica

Petru Patruica

Consultant Imobiliar

0734.165.335 petru.patruica@imopuls.ro

Alexandru Patruta

Alexandru Patruta

Consultant Imobiliar

0738.629.550 alexandru.patruta@imopuls.ro

David Kotai

David Kotai

Consultant Imobiliar

0730.753.340 david.kotai@imopuls.ro

Alexandru Petcu

Alexandru Petcu

Consultant Relatii Clienti

0754.200.507 alexandru.petcu@imopuls.ro

Diana Florea

Diana Florea

Consultant Imobiliar

0757.011.701 diana.florea@imopuls.ro

Ovidiu Blidar

Ovidiu Blidar

Consultant Imobiliar

0754.255.983 ovidiu.blidar@imopuls.ro

Damian Cabau

Damian Cabau

Consultant Imobiliar

0731.816.661 damian.cabau@imopuls.ro

Alexandru Marila

Alexandru Marila

Consultant Imobiliar

0729.757.261 alexandru.marila@imopuls.ro

Dragos Traistaru

Dragos Traistaru

Consultant Imobiliar

0752.201.920 dragos.traistaru@imopuls.ro

Daniel Siminiceanu

Daniel Siminiceanu

Consultant Imobiliar

0738.260.351 daniel.siminiceanu@imopuls.ro

Alexandru Mechetenici

Alexandru Mechetenici

Consultant Imobiliar

0754.200.506 alexandru.mechetenici@imopuls.ro